******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
Emirtolu Köyü Bostanderesi Bolluk Bayramına Davet.
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark
16 Haziran 2018  Cumartesi  günü Emirtolu Köyü Bostanderesi mahallesimizde büyük bir Bolluk bayramı merasimi düzenlenecektir.

  
Emirtolu Köyü Dernek Başkanı Ahmet YILMAZ  ; gurbetteki Bostandereli hemşehrilerimizi,komşu köylermizdeki çok değerli dostlarımızı ve tüm Durağan halkını bu merasime davet etmektedir.YineDernek Başkanı Ahmet YILMAZ ın verdiği bilgilere göre bu merasim için 11 tane küçükbaş hayvan kesileceği bildirildi.

 

Bizde Emirtolu Köyü Dernek Başkanı Ahmet YILMAZ  ve tüm Bostanderesi sakinlerimizi böyle güzel bir merasim düzenledikleri için teşekkür eder ve çok değerli hemşehrilerimizi bu merasime iştirak etmelerini beklediğimizi hatırlatmak isteriz.
 
Dostluk ve kardeşlik için böyle güzel günlere hep ihtiyacımız vardır.Kültürel değerlerimiz genç nesillere aktarılmalıdır.Bunun yolu da işte bu güzel merasimlerle gerçekleşecektir.Bizler eğer bir araya gelmeyi başarabilir ve kültürümüzü yaşatmayı becerirsek bu vatan, bu bayrak, bu millet bu vatanın düşmanlarına inat sonsuza dek yaşayacaktır.
 
Şimdiden tüm hemşehrilerimize teşekkür eder bu anlamlı merasime iştiraklarını bekleriz
 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile

FACEBOOK DURAĞAN