******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
MAVİŞ TEMAYÜL YOKLAMASI İÇİN ÇANKIRI’DA
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Çankırı Belediye Başkanının belirlenmesi için düzenlenen temayül yoklamasına başkanlık etti. 

 

 

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç’in istifası sonrasında yeni Belediye Başkanının belirlenmesi için düzenlenen temayül toplantısına, Genel Merkezi temsilen Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş katıldı. 

Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat mensuplarının katılımıyla düzenlenen temayül yoklaması ve istişare toplantısı sonrasında T.C. Başbakanı ve AK Parti Genel Başkan Vekili BinaliYILDIRIM’ın da katıldığı görüşmeyle, Belediye Meclis üyesi Hüseyin Boz, Çankırı Belediye Başkanlığına seçildi. 

Belediye Başkanlığı görevine getirilen Hüseyin Boz’u tebrik eden Maviş, “Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı olarak, Çankırı Belediye Başkanlığı için Belediye Meclis Üyelerimiz ve teşkilat mensuplarımızla temayül yoklamamızı yaptık. 

Yapılan temayül yoklaması ve istişareler sonrası Sn. Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın onayı ile belediye başkan adayı olarak Hüseyin Boz belirlenmiştir. Teşkilatımız için, Çankırı’mız ve Türkiye için hayırlara vesile olsun” dedi

 

 

 

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile