******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
Milletimiz Hiç Kimsenin Kara Kaşına Kara Gözüne Bakarak Oy Vermez
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

 

 

 

Milletimiz Hiç Kimsenin Kara Kaşına Kara Gözüne Bakarak Oy Vermez

 

Sinop Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu salonunda yoğun katılımla gerçekleşen kongreye Milli Eğitim Bakanı Dr. İsmet Yılmaz, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, AK Parti İl Başkanı Ali Çöpcü, AK Parti Sivas ve Samsun Kadın Kolları Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Nazım Maviş dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Kongrede konuşma yapan Milli Eğitim Bakanı Dr. İsmet Yılmaz, AK Parti’nin kadınlara verdiği öneme değindi. Yılmaz yaptığı açıklamada, "AK Parti kurulduğu günden bu güne kadar teşkilatımızın her kademesinde görev alan kardeşlerime sonsuz teşekkür ediyor, bundan sonra görev alacak kardeşlerime ise sonsuz başarılar diliyorum. Teşkilatın her kademesinde görev alan, yapılan her seçimde canla başla çalışan Sinop’ta 1 Kasım seçimlerinde yüzde 57, 16 Nisan Halk Oylamasında yüzde 58 gibi başarılı bir sonuç alınmasında en büyük payı olan AK Parti Kadın Kolları Teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum. Bizde kongreler bayrak değişiminin yapıldığı yerlerdir. Bayrağı devralanlar devir aldıklarından daha çok çalışarak bayrağı daha ileri taşıyacaklardır.

 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

AK Parti her zaman kadınlarımızı önemsedi toplumsal hayatta sosyal hayatta siyasi hayatta yer almaları için bütün engelleri bir bir kaldırdı. Geçmişe bakarsak çok önemli bir mesafe aldığımızı herkes görecektir. Kadınlarımız AK Parti Hükümeti’nde tüm alanlarda boy göstererek önemli başarılara da imza attılar. Ailemize kültürümüze milletimize değer katan ve tüm değerlerimizin temeli olan kadınlarımız bizi 21. yüz yılda da hak ettiğimiz yere taşıyacaklardır.

 

Sizin kadınlar üzerinde hakkınız, kadınların da sizin üzerinizde hakkı vardır düsturu bizim kültürümüzün esasıdır’’ dedi. Sözlerine AK Parti’de hizmet anlayışını dile getirerek sürdüren Milli Eğitim Bakanı Dr. İsmet Yılmaz, "Şunu açıklıkla söylemek isterim ki bize emanet edilen Cumhuriyetin bugünü dünden daha güçlüdür yarın daha güçlü olacaktır. Ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine hep birlikte taşıyacağız.

 

AK Parti kadroları olarak bu ana kadar milletimize her alanda çok büyük hizmetler verdik. Daha güzel bir geleceği verebilmek için takım ruhu içinde çalıştık. Ekonomimiz güçlendi, ihracatımız arttı. Yatırımlar aralıksız devam etti. Rekor seviyede istihdam artışı sağlandı. Sosyo-ekonomik göstergeler ciddi anlamda iyileşti. Halkımızın refahını yakından ilgilendiren eğitim, ulaşım, sağlık altyapı gibi pek çok alanda ilerlemeler sağlandı. AK Parti olarak sadece bize verenlere değil 81 Milyon her bireye hizmet verdik. Bunun çok açık bir göstergesi Iğdır’da vekilimiz yokken Iğdır’a havaalanı yaptık, Hakkari’de bir vekilimiz yok ama Hakkari’ye havaalanı yaptık. Bizde ayrı gayrı olmaz, hizmet almak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak yeterlidir hatta onun ötesinde bu coğrafyanın mağdur mazlum ve masum insanları bu milletten umut bekliyorsa, hizmet bekliyorsa onu da veriyoruz vermeye devam edeceğiz. Türkiye’de bu dönemde iyi giden şeylerin birisi de eğitimdir.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Nazım Maviş dahil, takım elbise

 

Bugün Türkiye’de ne başarı varsa arkasında eğitim var, ne eksiklik varsa onun da arkasında eğitim var. Eksiklerin giderilmesi de eğitimden geçmektedir. Milli Eğitim Bakanlığı olarak fırsat eşitliği vermeye çalışıyoruz. Öğrencilerimizi iletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına uyumlu gençler olmasını istiyoruz. Aile bütçesinde en çok payı neye ayırırsanız o alana önem veriyorsunuz demektir. Yönetimde de böyledir en çok payı nereye ayırırsanız oraya önem veriyorsunuz demektir. AK Parti yönetimi olarak en çok payı eğitime ayırıyoruz. 2002’de eğitime ayrılan pay 11 Milyar değilken şimdi eğitime 134 Milyar ayırıyoruz’’ şeklinde konuştu.

Yılmaz, geçmiş 15 yıldaki başarı ve gayreti göstermeleri halinde bu hedefi yakalayacaklarına inandıklarını vurguladı. Uluslararası çeşitli kuruluşların Türkiye ile ilgili araştırmalar yaptığını belirten Yılmaz, şöyle devam etti: "Artık bu ülke için 'Geçmişte ne başardı, gelecekte ne yapar.' diye çalışmalar yapılıyor. '2030'da Türkiye İtalya'nın önüne geçecek.' diyenler var, '2050'de Fransa'nın önüne geçecek.' diyenler var ama bu kuruluşlardan, 'Türkiye geri gidecek.' diyeni daha görmedik. Bunu aziz milletimize borçluyuz. İnşallah daha çok çalışacağız, daha çok gayret edeceğiz. Her kesimin işinin, aşının, evinin, barkının olmasını temenni edeceğiz. İstiyoruz ki ne başta dert ne gönülde hasret olsun. Milletimiz hiç kimsenin kara kaşına, kara gözüne bakarak oy vermez. Halk yapılana ve hizmete bakar, ona göre kararını verir."

 

Sinop 5. Olağan İl Kadın Kolları Kongresi’nde güven tazeleyen mevcut başkan Nurdan Tekin Altınkök yeniden başkanlığa seçildi.

 

Kongre Sonrası...

 

AK Parti İl Baskanı Ali Çöpcü Açıklamasında: Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz'ın teşrifleriyle 5. Olağan il Kadın kolları Kongremizi gerçekleştirdik... Yeniden güven tazeleyen İl Kadın kolları Başkanınız Nurdan Tekin Altınkök'ü ve yönetimini tebrik ediyor görevlerinde başarılar diliyorum dedi.

 

AK Parti Milletvekili Nazım Maviş Açıklamasında:Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz, İl Başkanımız Ali Çöpçü ile Kadın Kollarımızın 5. Olağan İl Kongresine katıldık. İl Kadın Kolları Başkanlığına yeniden seçilen Nurdan Altınkök Yönetim Kurulunda görev alan arkadaşlarımızı gönülden tebrik eder, bu güne kadar hizmet etmiş kardeşlerime de teşekkür ederim dedi.

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Nazım Maviş dahil, oturan insanlar ve iç mekan

 

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: uçak, gökyüzü ve açık hava

 

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Kadir Baltekin dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

 

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Ferhat Yıldız dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Fatih Özçelik ve Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

 

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Nazım Maviş dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, oturan insanlar ve yiyecek

 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, takım elbise ve yiyecek

 

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, takım elbise, düğün ve açık hava

 

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Nazım Maviş dahil, takım elbise ve iç mekan

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise, düğün ve açık hava

 

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Fatih Özçelik ve Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

 

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Fatih Özçelik ve Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

 

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

 

 

 

Görüntünün olası içeriği: 19 kişi, Kadir Baltekin ve Nazım Maviş dahil, düğün ve takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Nurdan Tekin Altınkök ve Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, takım elbise

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi

 

Görüntünün olası içeriği: Nazım Maviş

 

Görüntünün olası içeriği: Nurdan Tekin Altınkök, ayakta

 

Görüntünün olası içeriği: 16 kişi, Nurdan Tekin Altınkök dahil, gülümseyen insanlar, takım elbise ve düğün

 

Görüntünün olası içeriği: 38 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

 

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Nazım Maviş dahil, oturan insanlar, takım elbise ve iç mekan

 

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Nazım Maviş dahil

 

Görüntünün olası içeriği: 34 kişi, gülümseyen insanlar

 

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Nazım Maviş ve Nurdan Tekin Altınkök dahil, düğün

 

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

 

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Nurdan Tekin Altınkök ve Nazım Maviş dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile