******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
KUZULUK'TA ÖĞRENCİLERE YARDIM DAĞITTI...
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

  

Sinop Valisi Hasan İpek’in eşi Gülten İpek Hanımefendi, Türk Kızılayı Sinop Şubesi tarafından Durağan İlçemizin Kuzuluk Köyü İlkokulunda okuyan  öğrencilere  yapılan yardım dağıtım programına  katıldı.
 
 
Kızılay Sinop Şube  Başkanlığı tarafından Kuzuluk Köyü  İlkokulunda okuyan maddi durumu yetersiz 23 öğrenciye yapılan  kıyafet yardımı programına katılan Gülten İpek Hanımefendi, Kızılay Sinop Şubesi Kadın Kolları Başkanı Kadriye Gündoğdu ve diğer gönüllü üyelerle birlikte içinde kıyafet bulunan paketleri öğrencilere tek tek dağıttı.
 
Sayın Valimiz Hasan İpek’in eşi Gülten İpek Hanımefendi, Türk Kızılayı Sinop Şubesinin  yaptığı çalışmalardan çok memnun olduklarını belirttikten sonra toplum olarak gösterdiğimiz bu tür dayanışma örneklerinin çoğalabilmesi için Kızılaya daha çok destek olmamız gerektiğinin altını çizerek, yapılan yardımlarda emeği geçen tüm  Kızılay Sinop Şubesi gönüllülerine çok teşekkür etti.
 
Getirilen yardım paketlerinin dağıtılmasının ardından öğrencilerle yakinen ilgilenen ve bir süre sohbet eden Gülten İpek Hanımefendi, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Türk Kızılayı Sinop Şubesi tarafından Durağan İlçemizin Kuzuluk Köyü İlkokulunda okuyan  öğrencilere  yapılan yardım kampanyasına, Sinop Valisi Hasan İpek’in eşi Gülten İpek Hanımefendi’nin yanı sıra, Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılçaslan’ın eşi Aynur Kılıçaslan, Kızılay Sinop Şubesi Kadın Kolları Başkanı Kadriye Gündoğdu ve Sinop Şubesi Kadın Kolları Üyeleri katıldı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile