******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
MHP İLÇE BAŞKANI YILDIRIM'DAN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Durağan İlçe Başkanı Osman YILDIRIM, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
MHP Durağan İlçe Başkanı Osman YILDIRIM, Cumhuriyetin 94. yıldönümü dolaysıyla yayımladığı kutlama mesajında, “Cumhuriyetimiz milletimizin büyük bir iman gücüyle gerçekleştirdiği kurtuluş mücadelesinin eseridir” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta


Büyük fedakarlıklar ve acı dolu mücadeleler neticesinde kazanılan Cumhuriyetin 94 yaşında olduğunu belirten MHP) Durağan İlçe Başkanı Osman YILDIRIM, “Büyük milletimiz yok olma noktasındayken şahlanıp, kendi kaderini yazdığı günlerde istikbalimizi aydınlatan bir müjde olarak 29 Ekim 1923’te ilan edilen Cumhuriyetimiz bir asra yakın bir süredir birlik ve beraberliğimizin teminatı olmuştur. Vatan toprakları üzerinde kardeşçe ve insanca yaşadığımız her huzurlu dakikanın teminatı demokrasimiz ve Cumhuriyetimizdir. Her ne kadar rejimimiz son yıllarda tartışılsa da, Cumhuriyetimizin temel değerleri yıpratılsa da, karşılığında çektiğimiz acılar ve döktüğümüz kanlar devletimizi ebediyen payidar kılacaktır. Cumhuriyetimizin temel direkleri yüzyıllar boyu aziz milletimizi bir ve beraber kılmaya devam edecektir. Bu düşünceler ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizi bu vesile ile rahmetle anıyorum” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile