******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
Ak Parti İl Başkanı Ali Çöpçü'den Teşekkür
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

Ak Parti İl Başkanı Ali Çöpçü'den Teşekkür

 

AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirdikleri 6. Olağan İl Kongresi'ne katılım sağlayanlara teşekkür etti.  

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve takım elbise

Çöpçü, yaptığı yazılı açıklamada, Sinoplu vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir misafirperverlik örneği göstererek bağırlarına bastıklarını belirtti. 

Sinop'un Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok özlediğini bir kez daha gördüklerini vurgulayan Çöpçü, şunları kaydetti:

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve yazı

"Kongremize teşrifleriyle bizleri onurlandıran başta Cumhurbaşkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere; sayın bakanlarımıza, genel başkan yardımcılarımıza, milletvekillerimize, bakan yardımcılarımıza, partimizin kuruluşundan bu yana görev alan il başkanlarımıza ve diğer tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. AK Parti olarak, il başkanından sandık müşahidine kadar tüm kadrolarımızla birlikte üstlendiğimiz vazifenin ve sorumluluğumuzun farkındayız. Bu sebepten dolayı, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşmanın, ancak 2019 yılında kazanacağımız zaferlerle mümkün olacağını çok iyi biliyoruz. Gerçekleşen kongrenin ardından tüm teşkilat mensuplarımız ve gönül birlikteliği içinde olduğumuz kardeşlerimizle birlikte 2019 seçimleri için kolları sıvadık. 2019 yılında partimizin Sinop’ta en yüksek oranda oy alabilmesi için gecemizi gündüzümüze katarak terlemeye, koşturmaya ve milletin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz." 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile