******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
ASİLDER'DEN BARIŞ KARADENİZ'E ZİYARET.
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

 

 

 

ASİLDER'DEN KARADENİZ'E ZİYARET

 

Ankara Sİnop İli ilçeleri Derneği ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü beraberinde Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Sİnop Milletvekili Barış Karadeniz'i TBMM'ndeki Makamında ziyaret etti.


Genel Başkan Kenan Güllü ziyarette yaptığı konuşmada, "Sayın Vekilim ve gönül İnsanı. Ziyaretimizin nedeni TBMM Başkanlık divanına seçilmiş olmanızdan dolayı menmuniyetimizi zataaliniz ile paylaşmak içindir. Bu bağlamda yeni görevinizde üstün başarılar diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Milletvekili Karadeniz de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Güllü'ye teşekkür etti.


Karadeniz ziyaretle ilgili olarak, "ASİLDER'i kurulduğu günden beridir takip ediyorum. Bir çok etkinlikte birlikte olduk. Çalışmalar güzel gidiyor. Sayın Başkan'a ve ekibine başarılar diliyorve kendilerini kutluyorum." dedi.


ASİLDER Başkanı Kenan güllü'nün Milletvekili Barış Karadeniz'e Türk Bayrağı ve Atatürk temalı portre hediye etmesiyle ziyaret sona erdi.

ASİLDER Ankara'da ziyaret turuna devam etti.

 

TBMM Dış İlişkiler ve Protokol Başkanı Cemalettin Tüney'i makamında ziyaret eden ASİLDER Başkanı Güllü ve beraberindekiler, Tüney'e Derneğin çalışmaları hakkında bilgi veren Güllü ayrıca, Tüney ile tadilatı devam eden ve yakın zamanda Sinopluların hizmetine sunulacak olan Sİnop Kültür evi ile ilgili bilgi alışverişinde bulundular.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile