******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
AK Parti Sinop Teşkilatlarında İlçe Kongreleri Devam Ediyor
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

AK Parti Sinop'ta 6.olağan ilçe kongreleri birlik ve beraberlik içinde devam ediyor.

Boyabat,Saraydüzü,Dikmen son olarak geçen hafta Cumartesi günü Merkez İlçe ve Durağan'da yapılan kongreler tek liste ile yapıldı.Kongrelerde birlik ve beraberlik görüntüsü ön plandaydı.

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar

AK Parti Sinop İlçe Teşkilatlarının bu güne kadar yapılan beş kongreside yoğun bir katılımla yapıldı.Yapılan kongreler sonucu Boyabat'ta Ferhat Yıldız,Saraydüzün'de Muammer Yıldız,Dikmen'de Hüseyin Türkmen, Merkez İlçede Fatih Özçelik,Durağanda Ahmet Usta İlçe Başkanı oldu.

Başkan Çöpcü,Ayancık İlçe Kongresinin bu hafta sonu Cumartesi günü olacağını Türkeli,Erfelek ve Gerze İlçe Kongrelerinin 'de en kısa sürede yapılacağını belirtti.

Ayrıca Sinop İl Koordinatörü TBMM 23. Dönem Karabük Milletvekili Cumhur Ünal,AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Sinop Milletvekili Nazım Maviş arasındaki uyum,kongreler sürecindeki istişareler ve yenilenen yönetimler partiler tarafından takdirle karşılandıği dikkatlerden kaçmadı.

 

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ...

Başkan Çöpcü,AK Parti 6. Olağan İlçe Kongrelerinde parti içindeki birlik ve beraberliğe dikkat çekti.

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

 

 

Kongrelerin yeniden yapılanma süreçleri olduğunü 19 Ağustosta Türkiye'de başlayan kongre sürecinin Sinop'tada başladığını söyleyen Başkan Çöpcü açıklamasında;Bu güne kadar 5 İlçe Kongremizi tamamladık.Bu hafta sonu Cumartesi günü Ayancık İlçe Kongremizide yapacağız.Ekim ayı sonu itibari ile İlçe Kongrelerimizi tamamlamış olup İl Kongremizin hazırlıklarını yapacağız.

Kongrelerimiz bizim için yeniden yapılanma, yeni döneme daha güçlü hazırlanma süreçleridir.Bizim kongrelerimiz Cumhurbaşkanımızın Genel Başkanımızın gösterdiği hedefe layık bir şekilde birlik ve beraberlik içinde gerçekleşmektedir.Milletimizden kopmadan, kibir ve gururdan uzak, milletin sorunları ile dertlenerek onların sorunlarına çözüm üreterek teşkilatçılık yapmaktayız.Yeniden yapılanan ilçe teşkilatlarımız bu çerçevede önemli görevler üstlenmektedir.

Hedefimiz 2019 seçimleri,bugüne kadar olduğu gibi bugün ve yarın da isimler ve şartlar ne olursa olsun Ülkemizin,Sinop'un,Milletimizin hizmetinde olmaya devam edeceğiz.Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Genel Merkezimizin karar ve hedeflerine olan bağlılığımızı ve hesapsız desteğimizi yineliyoruz.

İlçe Başkanı olan ve İlçe Yönetimlerine seçilen yeni arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Bu zamana kadar görev yapan ilçe teşkilatlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum dedi.

 

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, oturan insanlar ve takım elbise

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile