******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
İSTANBUL SİNOP SPOR KULÜBÜ TESİSLERİ HİZMETE AÇILDI
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

“HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

 Küçükçekmece Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan İstanbul Sinopspor Kulübü Tesisleri spor, sanat ve siyaset dünyasından ünlü isimlerin katılımıyla hizmete açıldı.

Spor faaliyetleri ve yatırımlarıyla adından söz ettiren Küçükçekmece Belediyesi, ilçedeki spor tesislerine bir yenisini daha ekledi. 2016 yılı Aralık ayında yapımına başlanan ve kısa sürede tamamlanan tesisin açılışına; İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, AK Parti 22. Dönem Milletvekili Cahit Can, CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cemil Boz, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz, siyasi parti temsilcileri, STK üyeleri, işadamları, sporcular ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

 Açılışta konuşan İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş“ Çok emek verilmiş bir tesisin açılışındayız. Bu tesisi ilçeye kazandıran, Sinoplulara her daim sahip çıkan küçükçekmeçe Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e teşekkür ederek. Sinopspor’a katkı veren tüm kardeşlerimizede teşekkür ederiz. Tesisimiz, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

 

 

2

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile