******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
BAŞKAN KILIÇASLAN; KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

 

 

Bayramlar Berekettir, Umuttur, Özlemdir.

BAŞKAN KILIÇASLAN'IN "KURBAN BAYRAMI" MESAJI

 

Belediye Başkanı Ahmet KILIÇASLAN Kurban Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında bayramlarda dargınlıkların, kırgınlıkların, kin ve öfkelerin unutulması, hoşgörü ve sevginin her koşulda egemen olması gerektiğini söyledi.

 

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gülümsüyor, yazı

 

Belediye Başkanımız Ahmet KILIÇASLAN mesajında; “Bayramlar milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örnekleridir. Bu duygu ve düşüncelerle karşılıklı olarak insani ilişkilerin yoğunluk kazanarak dostlukların ve arkadaşlıkların güçlendiği Kurban Bayramı günlerinin güzel ülkemizin huzur, güven, birlik ve mutluluğuna, gelenek ve göreneklerimizin yaşatılmasına; milletimiz için dostluk, kardeşlik, karşılıklı dayanışma, yardımlaşma ve hoşgörü duygularının pekişmesine, tüm insanlığın özlediği barışa, huzura, kardeşliğe ve insanlığın yolunun aydınlatılmasına vesile olmasını, bizleri birbirimize her zamankinden daha çok yakınlaştırmasını, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini dilerim.
Kurban Bayramı’nın hemşehrilerimize ve her kademede görevli mesai arkadaşlarımıza sağlık, mutluluk ve esenlikler getirmesini temenni eder; vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Hac ibadetini eda etmek üzere kutsal topraklarda bulunan hacılarımızla, bütün İslam aleminin, milletimizin ve Durağan’lı hemşehrilerimin Kurban Bayramı'nı tebrik ediyor, sevdikleriyle birlikte mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum.”dedi.


 

 

 

 

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile