******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan Sinop'a Geliyor..
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

 

 

MAVİŞ: BAKAN ARSLANDAN SİNOPA YOĞUN MESAİ

 

 

 

Sinop milletvekili Nazım Mavişin daveti üzerine 13 Temmuz 2016 Perşembe günü Sinop’a gelecek olan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın Sinop programı oldukça yoğun.

Bakan Arslan’ın Sinop programı hakkında bilgiler veren Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, “Sayın Bakanımızın ziyaretleri Sinop’umuz için önemli. Bu ziyaret Özellikle Sinopun batı yakası, yani Ayancık ve Türkeli ilçelerimizin yol ihtiyaçları ile ilgili güzel müjdeler alacağımız bir ziyaret olacak.” dedi.

Bakan Arslan’ın Sinop programının ayrıntılarını paylaşan Maviş şöyle konuştu:

“Sayın Bakanımız ilk olarak Sinop Havalimanımızın yeni terminal inşaatında incelemelerde bulunacak. Ardından Sinop Üniversitesi Kampüsü önündeki köprülü kavşak çalışmalarını Sayın Bakanımız ile birlikte inceleyeceğiz. Bu incelemelerin ardından Sayın Bakanımızla Ayancık ilçemize geçecek ve Genze mevkii heyelan mıntıkasında incelemelerde bulunacağız. Ayrıca Sayın Bakanımız Türkeli yolunda bulunan, 15 Temmuz şehidimiz Ömer Can Açıkgöz’ün kabrini de ziyaret edecek. Sayın Bakanımız daha sonra Ayancık ve Türkeli ilçelerimizdeki STK temsilcilerimiz, muhtarlarımız,oda ve kooperatif Başkan'larımızla istişare toplantısında buluşacak.

Ayancık programımızın ardından Sinop Valiliğimizi ziyaret edeceğiz. Valilik ziyaretinin ardından Ak Parti Sinop İl Başkanlığımızda partililerimiz ile bir araya geleceğiz. Kendilerine ricamızı kırmadıkları ve SİNOP'A ayırdıkları bu yolun mesaiden dolayı bir kez daha şükranlarımı sunuyorum”

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile