******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
MHP DURAĞAN İLÇE BAŞKANI’NIN BAYRAM MESAJI
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

 

 

 

MHP DURAĞAN İLÇE BAŞKANI OSMAN YILDIRIM’IN BAYRAM MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Durağan İlçe Başkanı Osman YILDIRIM Bayram Öncesi Durağan’lıların  Ramazan Bayramını Yayınladığı Mesaj İle Kutladı.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve iç mekan

Aziz Türk Milleti,

Kıymetli Durağan’lılar

Toplumsal Önemi Her Geçen Gün Biraz Daha Artan Dostluk Ve Kardeşliğin, Barış ve Huzurun Bir Vesilesi Olan Ramazan Bayramını Milletçe İdrak Edeceğiz.

Ramazan Ayının Güzellikleri İle Ruhlarımızı Temizlemiş Olarak Gireceğimiz Bayramın Unutmaya Yüz Tuttmuş Birlik Olma, Kucaklaşma Gibi Hasletlerimizin Tazelenmesinde Vesile Olmasını Cenab-I Allah’tan Diliyorum.

Bayramlar, Dargınlık ve Kırgınlıkların Unutulduğu, İnsanların İyiye, Güzele, Hoşgörüye Yöneldiği Kutsal Günlerimizidir. Kalıcı Huzur ve Mutluluğa Olan İnancımızın Yenilendiği, Umudumuzun Arttığı Manevi Bir İklimin Adıdır.

İdrak Edeceğimiz Bu Kutsal Gün; Bir Yandan Yokluk ve Yoksulluktan Çıkmak İçin Hayat Mücadelesi Veren Milletimizin Tercihlerini Yeniden Sorgulayacağı, Vicdan Muhasebesi Yaparak Kendilerine Yeni Ufukları Açacağı Manevi Fırsat Olarak Görülmelidir.

İçinde Bulunduğumuz Dönemde, İç Barış ve Huzurun Korunması, Topluma Güven Verecek Adımların Atılması, Yıllardır Süregelen Sorunlara Çözüm Bulunması Yönetenlerin Temel Önceliği Olmalıdır. Aksi Halde Bayramlarla Ulaşacağımız Mutluluğun Sürekli ve Kalıcı Olması Mümkün Değildir.

Mukaddes Bayram Vesilesiyle Büyük Türk Milletinin, Türk Dünyasının ve İslam Âleminin Bayramını En İçten Duygularımla Kutlar, Ülkemiz ve Milletimiz İçin Yükselişe ve Huzura Vesile Olmasını Cenab-I Allah’tan Niyaz Ederim.

OSMAN YILDIRIM

MHP DURAĞAN İLÇE BAŞKANI

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile