******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
BAŞKAN USTA; EN ÖNEMLİ DÖNEMEÇTEYİZ
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

 

 

 

Ak Parti Durağan ilçe Başkanlığı, seçime çok az bir zaman kala seçim sandıklarında görev alacak kişilere  eğitim verdi. Sandık görevlileri, müşahitler, kat sorumluları ile gönüllü sandık görevlilerine yönelik verilen eğitimde katılımcılara, seçim günü neler yapmaları gerektiği hususunda bilgilendirme yapıldı.

Ak Parti Durağan ilçe Başkanı Ahmet UUSTA, yaptığı açıklamada: “Referandum şu an itibarıyla önemine binaen Türk siyasi tarihinin en önemli dönemeç noktalarından bir tanesi olacak. Dolayısıyla artık 16 Nisan’a kadar yeni cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ne olduğunu, nasıl bir düzenleme içerdiğini, ne gibi farklılıklar getirdiğini vatandaşımızla paylaşacağız, anlatacağız. Birlikte bunları enine boyuna değerlendireceğiz. Yani önümüzdeki dönem Türkiye’nin en önemli gündem maddesi bu olacak. Öyle de olması gerekiyor zaten.” diye konuştu.


Resmi olarak ‘cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi’ olarak adlandırılan sistemin uzun yıllardan bu yana Türkiye’nin gündeminde olduğuna dikkat çeken USTA konunun sadece TBMM’nin değil, Türkiye’nin gündeminde konuşulup tartışıldığını ve değerlendirildiğini dile getirdi. Ancak yine de referandumun yapılacağı 16 Nisan’a kadar bu konu hakkında yeteri kadar bilgilendiremedikleri vatandaşlara ulaşmaları gerektiğini ifade eden USTA “Gerçek boyutuyla hiç ilave bir şey katmadan, ne getiriyorsa bütün bunlar siyasi herhangi bir şekilde değerlendirmeye tabi tutmadan ya da siyasi gerekçelerle değerlendirmeden, objektif olarak getirilen bu düzenlemenin anlatılması noktasında bütün arkadaşlarımızla, bütün teşkilatımızla birlikte gayret sarf edeceğiz. Bundan sonraki bütün toplantılarımızda da bu konu üzerinde duracağız” ifadelerini kullandı.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan

 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar

 

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi

 

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi

 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ekran ve iç mekan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile