******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
DURAĞAN'A HAYIRLI OLSUN
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

Kendini İlçesine Adayan
HİZMETKAR BAŞKAN DUR DURAK BİLMİYOR

İlçemize hibe olarak Yol Süpürme aracı kazandırıldı. Belediye Başkanımız Ahmet KILIÇASLAN, yaptığı girişimler sonucu Milletvekilimiz Nazım MAVİŞ’in desteği ile belediyemiz araç filosuna hibe olarak bir yenisini daha ekledi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, yazı


Belediye Başkanımız Ahmet KILIÇASLAN yaptığı değerlendirmede: "Milletvekilimiz Sn. Nazım MAVİŞ, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ilçemize Yol Süpürme Aracı kazandırdı. İlçemizin onuru gururu Milletvekilimiz Sn. Nazım MAVİŞ’in şahsi girişimleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet ÖZHASEKİ'nin onayıyla; Belediyemize; 375 000 TL tutarında Yol Süpürme Aracı tahsis etti. Yol Süpürme aracını ilçemize kazandıran Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Mehmet ÖZHASEKİ’ye ve Milletvekilimiz Sn. Nazım MAVİŞ’e, ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Bizim mücadelemiz millete hizmet ve iyilikte yarışma mücadelesidir. Daha güzel, daha temiz, daha yeşil bir DURAĞAN için el ele gönül gönüle, hizmete devam."dedi.

Görüntünün olası içeriği: açık hava

Otomatik alternatif metin yok.

 

Otomatik alternatif metin yok.

 

Görüntünün olası içeriği: açık hava

 

Görüntünün olası içeriği: gökyüzü ve açık hava

 

Görüntünün olası içeriği: açık hava

 

 

 

 

Yorumlar 

 
#4 Alihan 01-02-2017 10:54
Başkan. Seçimde vaat ettiğin projeerın hangısı yapıldı su ana kadar. 3 sene geçti Durağanda gözle görülen değişiklik nedir? Yaptıgınız tek sey araç almak. Onlarıda zaten hükümet veriyor. Ama Durağana bir bakın şöyle. Parmakla gösterilip de su yapıldı diyeceğiniz bir şey yok denecek kadar az.
 
 
#3 Durak han lı 19-01-2017 22:39
İlçemize hayırlı olsun. Temizlik imandandır. Ancak ilçemizin gelişmesi daha temiz olabilmesi için esnafın yollara koyduğu duba,soba,semaver,tüp,etek,kazma,kü rek Vs esnafın pazarcı mantığıyla mallarını yollara koyması engellenmeli. Yoksa bu aracın işi zor.
 
 
#2 BARIŞ HOCA 19-01-2017 19:34
Duragan imza hayırlı olsun.
 
 
#1 esnaf 19-01-2017 19:16
başkanıma ve milletvekiline soruyorum seçimde dağıttığın broşürdeki projelere ne zaman başlayacaksınız bunları zaten bakanlık istemesende veriyor bunlarla gözümüzün yaşını silme bu millet uyumuyor saygılar
 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile