******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI USTA’DAN YENİ YIL MESAJI
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI USTA’DAN YENİ YIL MESAJI

AK Parti Durağan İlçe Başkanı Ahmet USTA, milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, insanları birbirine kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha güvenle bakarak yeni bir yıla daha girmenin haklı sevincini yaşadıklarını belirtti.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve ayakta duran insanlar


AK Parti Durağan İlçe Başkanı Ahmet USTA, 15 Temmuz’da milletin iradesini, kendi iradesi sayan, darbeyle, terörle, şiddetle devletini ele geçirebileceklerini sananlara bu milletin açık bir mesaj verdiğini söyledi.
AK Parti Durağan İlçe Başkanı Ahmet USTA, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Dünya’nın dört bir yanında devam etmekte olan savaştan, terör ve şiddetten, açlıktan, yoksulluktan insanlığın kurtulması; sevgi, barış ve hoşgörünün hakim olduğu, temel insan hak ve hürriyetlerinin her yerde sağlandığı bir dünya ortak özlemimizdir. Yeni bir yıl, yeni başlangıçları ve umutları beraberinde getirmektedir.
Ne mutlu bizlere ki milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü bir ülke olarak, geleceğe daha bir güvenle bakarak yeni bir yıla daha giriyoruz. 15 Temmuz’da Milletimiz; kendi iradesini hiçe sayan, darbeyle, terörle, şiddetle devletini ele geçirebileceğini sananlara açık bir mesaj vermiştir” dedi.
Bu ruh, milletin iradesinin ve duruşunun dışa vurumudur. Yıllar geçtikçe bunu çok daha iyi anlayacağız diyen AK Parti Durağan İlçe Başkanı Ahmet USTA, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“2017 yılında, ilimizin sahip olduğu bütün değerleri kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle, Karsımızın her yönüyle bir marka kent haline gelmesi, en önemli hedefimiz olacaktır. Bu konuda, tüm kamu kurum-kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile ilimizin bir bütün olarak ortak bir iradeye sahip olması, en büyük gücümüzdür. Bu birlik ruhunun yeni yılda da devam edeceğine olan güvenimiz tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle Aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet, rahmet ve saygıyla anıyor, yeni yılın tüm insanlığa, huzur, sağlık, mutluluk getirmesini diliyorum. Durağan’lı hemşerilerimin, Durağan’da görev yapmakta olan kamu ve özel sektör çalışanlarının, kolluk görevlilerimizin ve basın mensuplarının yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile