******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
ERDOĞAN ECZANESİ AÇILDI.
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

İLÇEMİZDE YENİ AÇILAN ERDOĞAN ECZANESİ BUGÜN  YAPILAN TÖRENLE HİZMET VERMEYE BAŞLADI. 

 

Yapılan açılış törenine Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet USTA,İlçe Müftü Vekili Arif AYDINLI,Boyabat Belediye Başkanı Şefik ÇAKICI,Daire amirleri ve esnaflar  katıldı.Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet USTA  ilçemizin yetiştirdiği  genç kardeşimizin ilçesine hizmet için açmış olduğu eczanenin hayırlı olmasını temenni etti.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik ÇAKICI açılışta yaptığı konuşmada  şöyle dedi." Değerli Durağanlı kardeşlerim Durağanı ve  Durağan halkını çok  seviyorum.Bu yüzden iyi ve kötü günlerinizde hep yanınızda olmaya elimden geldiğince özen gösteriyorum.Mümkün olduğunca  yanınızda oluyorum.Bugünde çok sevdiğim Rahmetli Ali ERDOĞAN hocamızın oğlu  Muhammet Furkan ERDOĞAN'ın ilçesine hizmet için açmış olduğu Eczanenin açılışı için aranızdayız.Eczanenin  Durağan'a ve Durağan halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.Kazancı bol bereketi çok olsun diyorum.Durağan halkına sevgilerimi saygılarımı sunuyorum.Hayırlı uğurlu olmasını  diliyorum. " dedi.

Daha sonra İlçe Müftü Vekili Arif AYDINLI  hocamızın yaptığı dua ile kurdela kesilerek açılış gerçekleştirildi.

Daha  sonra Eczacı Muhammet Furkan ERDOĞAN sitemize yaptığı açıklamada."Kendim Durağan'ın evladıyım.İlçeme hizmet etmek için,İlçe halkıma faydalı olabilmek için Eczane tercihimi İlçem Durağan dan yana kullandım.Sadece ilaç almak için bir sıcak çayımızı yudumlamak içinde halkımızı  bekliyorum.Eczanemizde  güler yüzlü  ve  tecrübeli personelimiz  daima sizlere hizmet ediyor olacaktır.Ben Eczanemizin açılışında bizleri yalnız bırakmayan Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet USTA, Boyabat Belediye Başkanım Şefik ÇAKICI ya ,dairre amirlerim ve halkıma teşekkür ediyorum.Eczanemiz  hepimize hayırlı olsun" dedi.

 

 

Otomatik alternatif metin yok.

 

Otomatik alternatif metin yok.

 

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, ayakta duran insanlar

 

www.duragan.com.tr  olarak bizlerde ve www.duragan.com olarak yeni açılan Eczanenin ilçemize ve Durağan halkına hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyoruz.

 

 

 

Yorumlar 

 
#5 BARIŞ HOCA 19-12-2016 20:36
RABBİM HAYIRLI UĞURLU EYLESİN.İŞLERİNİZ HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM.
 
 
#4 SABİT BAŞKARA 16-12-2016 12:00
HAYIRLI UGURLU OLSUN ALLAH UTANDIRMASIN SABIT BASKARA
 
 
#3 aytekin kasar 15-12-2016 23:21
durağanımıza hayırlı uğurlu olsun ..Allah hayırlı bol kazanç versin..ilçemizin güzide evlatları,nı ve genç girişimcilerine örnek olmasını dilerim..
 
 
#2 Radikal 15-12-2016 23:02
Yukarıdaki yoruma aynen katıliyorum h[censored] baskan kendisi yok gelemiyo vekili yada baska birini gonderebilirdi.Encumenler böyle yerlerde önlerde olmayi poz vermeyi cok seviyolardı aslında ama kacırmıslar bu acılısı demekki..
 
 
#1 gerçekçi 15-12-2016 22:10
Boyabat belediye başkanı açılışa geliyorda bizim belediyeyi temsilen kimse gelmiyor.Durağan Beediye başkanı Şefik Çakıcımı.Şefik Çakıcıya teşekkür ediyorum.Her zaman Durağanlının yanında tebrik ediyorum kendisini.
 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile