******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
KAYMAKAM KOÇ DURAĞAN'A VEDA ETTİ
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 

 

 


KAYMAKAM KOÇ VEDA ETTİ

İlçemize vekâleten atanan yaklaşık 1,5 aydır ilçemizde Kaymakamlık görevini yürüten Kaymakam Önder KOÇ’a veda yemeği düzenlendi.

 

 


Yemeğe katılan Belediye Başkanı Ahmet KILIÇASLAN ; “Kaymakamımız Önder KOÇ ile Durağan için uyum içersin de halkımıza hizmet ettik. Kaymakamımız ile görev yaptığı yaklaşık 1,5 aylık zaman içersin de bir abi kardeş gibi çalıştık. Durağan için göstermiş olduğu gayretli çalışmaları nedeni ile kendisine teşekkür ediyorum. Kaymakamımız Önder KOÇ’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı gerek şahsım gerekse Durağan’lılar adına teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışma hayatında başarılar diliyorum.”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar 

 
#3 Mehmet AÇIKEL 07-12-2016 07:29
Bu şekliyle Durağan daha çok yıllar esaretten kurtulamaz... İktidar partisine en fazla oy bizden çıkarken ne yazık ki olanlar ortada ...sonuç kaybeden Durağan kim yada kimler bu işin içersinde kimlerin egoları tatmin olmuyor ?Bu kaymakam bey vekaleten atandı tamam ama ya önceki Kaymakam lar ....Neden bu ilçede uzun süreli görev yapmıyorlar yada yaptırmıyorlar ??? Bu durumu açıkca söylüyorum belki birileri şimdi karşı çıkarlar ama bu durumu CİMER le paylaşacağım ...saygılarımla.!
 
 
#2 duraganlım 02-12-2016 08:40
İlçemizde görev yapan Kaymakamlardan Davut DÜZGÜN den sonra görev yapan en değerli şahsiyetlerden biriydi Kaymakam bey.Onu ilçemizde kaldığı süre içinde hep vatandaşın yanında onun dertleriyle ilgilenen biri olarak tanıdık.Böyle değerli bir şahsiyetin ilçemizde görev yapmasını isterdik.İnşallah ilerki atamalarda yine ilçemize atanarak burada görev yapar.
Kaymakam bey uzun süre görev yapsaydıda bu defa kendini dev aynasında gören boş insanların,menfaatçilerin hedefinde olurdu.Geçmişte örneklerini gördük.Cezasınıda Durağan ve Durağanlı çekiyor.Türkiyede yüzlerce Kaymakamın yeri değişti asaleten atama yapıldı ama bu atamada Durağan yoktu düşünün bakalım.
 
 
#1 durağanlı57 01-12-2016 14:46
bu ne arkadaş ya kaymakam dayanmıyor bizede
 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile