******** DURAĞAN KÜLTÜR VE TANITIM SİTESİ *********
DURİMDER GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI.
FacebookGoogle könyvjelzőTwitterJP-Bookmark

 BİR SÜREDİR  KURULUŞ ÇALIŞMALARI DEVAM EDEN   DURİMDER (DURAĞAN İMAM-HATİPLİLER DERNEĞİ) OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILARAK YENİ YÖNETİM KURULU OLUŞTURULDU. DİVAN KURULU BAŞKANLIĞINI ESKİ MEZUNLARDAN  HAKKI UYSAL'IN YAPTIĞI İLK GENEL KURUL TOPLANTISINDA  KURUCU BAŞKAN ABDULKADİR YILMAZ TEKRAR BAŞKAN OLARAK ADAY GÖSTERİLMİŞ VE YAPILAN OYLAMADA YENİDEN DURİMDER BAŞKANI OLARAK GÖREV ALMIŞTIR.

BÜTÜN İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARININ YADA ÜYE OLMAK İSTEYEN İMAM-HATİP LİSESİ MEZUNU HARİÇ KİŞİLERİNDE  ÜYE OLUNABİLCEĞİ VE KURULUŞ AMACI İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİNE MADDİ VE MANEVİ YARDIM OLAN DURİMDER DERNEĞİNE ÜYE OLARAK KATKIDA BULUNMANIZ ÖNEM ARZETMEKTEDİR.

 

ÜYE OLMAK YADA  DERNEK HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTEYEN İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI VE MENSUPLARI İLE GÖNÜL VERENLER DERNEK BASKANI ABULKADİR YILMAZ 0(542)3922210 BASKAN YARDIMCISI IMAM HATIP LISESI MUDURU MUAMMER KAYHAN  0(541)4761908 İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRLER.

 

DURİMDER ile ilgili görsel sonucu

 DURİMDER ile ilgili görsel sonucu

 

 

 

Yorumlar 

 
#2 KAMİL DUYMAZ 08-12-2016 15:12
ALLAH HAYIRLI HİZMETLER YAPMAYI,HAYIRSEVERLERİN SAYISINI ÇOĞALTSIN.
 
 
#1 ayanik1 02-12-2016 08:27
Durağan İHL. mezunları tarafından kurulan ve 1. Genel Kurulu Yapılarak faaliyetine devam eden Derneğimiz HAYIRLI olsun. Gönül verip özveri ile çalışacak arkadaşları şimdiden tebrik ediyorum. Allah mahcup etmesin. İnşallah hayırlara vesile olur. Kampanya geniş tutulsaydı daha iyi olurdu. Selam ve saygıyla
 

Yorum ekle

Yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye ait olup www.duragan.com.tr ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan.com.tr yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Güvenlik kodu
Yenile